5/5

Assetto Corsa, yarış alanında en başarılı ve sevilen isimlerden birisidir. Bu sebepten dolayı oyuncular tarafında yarış denildiğinde akla ilk olarak geliyor demek, en doğru cümlelerden birisi olacaktır. Peki Assetto Corsa oyununu nasıl daha eğlenceli hale getirebilirsiniz? İşte bu noktada Assetto Corsa modları ön plana çıkmaktadır. Mod yapımcıları tarafından yapılan birçok farklı mod yer almaktadır. Bu modlar ile birlikte oyunlarınızı daha zevkli ve daha eğlenceli bir oyun haline dönüştürebilirsiniz. Bu içeriğimiz de sizlerle birlikte Assetto Corsa Akagi Mountain Pass (Japonya) Harita modu indir paylaşımında bulunmaktayız.

Assetto Corsa Akagi Mountain Pass (Japonya) Harita Modu

Hem yarışmak hem de simülasyon kategorisi ile oyunu daha zevkli hale getirmek Assetto Corsa oyununa yakışıyor demek mümkündür. Bu sebepten dolayı da birçok mod yapımcısı bu alanda Assetto Corsa mod geliştirerek oyuncular ile paylaşmaktadır. Bu sayede oyun çok daha zevkli bir hale gelmektedir. Bildiğiniz gibi yarış oyunlarında en önemli konu araçlardır. En hızlı olan ve en değerli olan arabalar ikiye ayrılmaktadır. Bazıları klasik olarak olan yarış araçlarına nadir davranırken, bazıları da acımadan yarışmaktadır. Oyun Serüveni olarak bu noktada sizlere birçok farklı oyun modlarını paylaşmaktayız. Assetto  Corsa ile alakalı birçok moda, kategorilerden hızlıca ulaşabilir ve sizleri bekleyen modları kolaylıkla görebilirsiniz.

Assetto Corsa Akagi Mountain Pass (Japonya) Harita modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • Japonya Haritası.
  • Drift için uygun.
  • Dar ve kıvrımlı yollar.
Assetto Corsa– Akagi Mountain Pass (Japonya) Harita Modu

Assetto Corsa– Akagi Mountain Pass (Japonya) Harita Modu

Assetto Corsa– Akagi Mountain Pass (Japonya) Harita Modu

Assetto Corsa– Akagi Mountain Pass (Japonya) Harita Modu

Assetto Corsa– Akagi Mountain Pass (Japonya) Harita Modu

Assetto Corsa– Akagi Mountain Pass (Japonya) Harita Modu

Mod Hakkında
Yapımcı: thestrobe8
Oyun Sürümü: Assetto Corsa Harita Modu
Mod Türü: Araç

Assetto Corsa Assetto Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten Assetto Corsa Akagi Mountain Pass (Japonya) Harita Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Steam programının kurulu olduğu klasörü açalım.
  3. Buradan ise Steam Library klasöründen Steamapps > Common klasörüne girelim.
  4. Açılan ekrandan Content klasörü içerisinden Cars klasörünü açın.
  5. İndirdiğiniz Rar içerisindeki klasör dosyalarını buraya atın.

Assetto Corsa Akagi Mountain Pass (Japonya) Harita Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte Assetto Corsa Akagi Mountain Pass (Japonya) Harita mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.