Assetto Corsa Modları

Assetto Corsa – Honda Civic 1.6 Vti Modu

Değerlendirin

Asetto Corsa, yarış alanında en başarılı ve sevilen isimlerden birisidir. Bu sebepten dolayı oyuncular tarafında yarış denildiğinde akla ilk olarak geliyor demek, en doğru cümlelerden birisi olacaktır. Peki Asetto Corsa oyununu nasıl daha eğlenceli hale getirebilirsiniz? İşte bu noktada Asetto Corsa modları ön plana çıkmaktadır. Mod yapımcıları tarafından yapılan birçok farklı mod yer almaktadır. Bu modlar ile birlikte oyunlarınızı daha zevkli ve daha eğlenceli bir oyun haline dönüştürebilirsiniz. Bu içeriğimiz de sizlerle birlikte Asetto Corsa Honda Civic 1.6 Vti modu indir paylaşımında bulunmaktayız.

Asetto Corsa Honda Civic 1.6 Modu

Hem yarışmak hem de simülasyon kategorisi ile oyunu daha zevkli hale getirmek Asetto Corsa oyununa yakışıyor demek mümkündür. Bu sebepten dolayı da birçok mod yapımcısı bu alanda Asetto Corsa mod geliştirerek oyuncular ile paylaşmaktadır. Bu sayede oyun çok daha zevkli bir hale gelmektedir. Bildiğiniz gibi yarış oyunlarında en önemli konu araçlardır. En hızlı olan ve en değerli olan arabalar ikiye ayrılmaktadır. Bazıları klasik olarak olan yarış araçlarına nadir davranırken, bazıları da acımadan yarışmaktadır. Oyun Serüveni olarak bu noktada sizlere birçok farklı oyun modlarını paylaşmaktayız. Asetto Corsa ile alakalı birçok moda, kategorilerden hızlıca ulaşabilir ve sizleri bekleyen modları kolaylıkla görebilirsiniz.

Asetto Corsa Honda Civic 1.6 Vti modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Araç için öncelikle CSP gerekmektedir. Tüm herşeyi CSP'ye göre ayarlanmıştır. Kullanmak için tuş ataması yapmanız yeterli olacaktır.

 • Ön ve arka süspansiyonlar ayarlanabilir.
 • Ön ve arka kamber ayarlanabilir,
 • Amerikan park,
 • Jant değişimi,
 • Spoiler takılabilir ya da çıkartılabilir,
 • Arka tamponu sökebilir ya da takabilirsiniz,
 • Bagaj açılır ve kapanır.
Asetto Corsa - Honda Civic 1.6 Vti
Asetto Corsa - Honda Civic 1.6 Vti
Mod Hakkında
Yapımcı: Yiğit Altunsoy (Numiez Gang Garage) Harun Aras (KsKLi1453) Erhan Özen (MMPower)
Oyun Sürümü: Asetto Corsa Araba Modu
Mod Türü: Araç

Asetto Corsa Honda Civic 1.6 Vti Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten Asetto Corsa Honda Civic 1.6 Vti Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Steam programının kurulu olduğu klasörü açalım.
 3. Buradan ise Steam Library klasöründen Steamapps > Common klasörüne girelim.
 4. Açılan ekrandan Content klasörü içerisinden Cars klasörünü açın.
 5. İndirdiğiniz Rar içerisindeki klasör dosyalarını buraya atın.

Asetto Corsa Honda Civic 1.6 Vti Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte Asetto Corsa Honda Civic 1.6 Vti mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Oyun Serüveni

Güncel oyun modları ile birlikte birçok farklı oyun için birbirinden güzel modlara ulaşım sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu