5/5

Asetto Corsa, yarış alanında en başarılı ve sevilen isimlerden birisidir. Bu sebepten dolayı oyuncular tarafında yarış denildiğinde akla ilk olarak geliyor demek, en doğru cümlelerden birisi olacaktır. Peki Asetto Corsa oyununu nasıl daha eğlenceli hale getirebilirsiniz? İşte bu noktada Asetto Corsa modları ön plana çıkmaktadır. Mod yapımcıları tarafından yapılan birçok farklı mod yer almaktadır. Bu modlar ile birlikte oyunlarınızı daha zevkli ve daha eğlenceli bir oyun haline dönüştürebilirsiniz. Bu içeriğimiz de sizlerle birlikte Asetto Corsa Chevrolet Camaro SS Cabriolet 1967 modu indir paylaşımında bulunmaktayız.

Asetto Corsa Chevrolet Camaro SS Cabriolet 1967 Modu

Hem yarışmak hem de simülasyon kategorisi ile oyunu daha zevkli hale getirmek Asetto Corsa oyununa yakışıyor demek mümkündür. Bu sebepten dolayı da birçok mod yapımcısı bu alanda Asetto Corsa mod geliştirerek oyuncular ile paylaşmaktadır. Bu sayede oyun çok daha zevkli bir hale gelmektedir. Bildiğiniz gibi yarış oyunlarında en önemli konu araçlardır. En hızlı olan ve en değerli olan arabalar ikiye ayrılmaktadır. Bazıları klasik olarak olan yarış araçlarına nadir davranırken, bazıları da acımadan yarışmaktadır. Oyun Serüveni olarak bu noktada sizlere birçok farklı oyun modlarını paylaşmaktayız. Asetto Corsa ile alakalı birçok moda, kategorilerden hızlıca ulaşabilir ve sizleri bekleyen modları kolaylıkla görebilirsiniz.

Asetto Corsa Chevrolet Camaro SS Cabriolet 1967 modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

 • Sabit 3D görüntü ölçeği,
 • Sabit 3D ön format,
 • Yeni fizik çalışmaları,
 • Yeniden çalışılan CSP ayarları,
 • Animasyonlar ve yeni ayarlamalar,
 • Aomap,
 • CSP üzerinde analog göstergeler,
 • Yeni araç renkleri,
 • Extra: Aktif olarak ön ışık animasyonu vardır.
Chevrolet Camaro SS Cabriolet 1967

Chevrolet Camaro SS Cabriolet 1967

Mod Hakkında

Conversion by: MacedoSTI
Physics by: Densha & UncleM (rear suspension)
Oyun Sürümü: Asetto Corsa Araba Modu
Mod Türü: Araç

Asetto Corsa Chevrolet Camaro SS Cabriolet 1967 Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten Asetto Corsa Chevrolet Camaro SS Cabriolet 1967 Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Steam programının kurulu olduğu klasörü açalım.
 3. Buradan ise Steam Library klasöründen Steamapps > Common klasörüne girelim.
 4. Açılan ekrandan Content klasörü içerisinden Cars klasörünü açın.
 5. İndirdiğiniz Rar içerisindeki klasör dosyalarını buraya atın.

Asetto Corsa Chevrolet Camaro SS Cabriolet 1967 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte Asetto Corsa Chevrolet Camaro SS Cabriolet 1967 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.